MÉ SLUŽBY

Brouzdáte po webu a hledáte psychologa?

Pravděpodobně je tedy ve Vašem životě něco, s čím si aktuálně nedovedete poradit. Cílem psychoterapie je zlepšit kvalitu života. Proto se soustředím na podstatné věci a hledám pravé příčiny problémů.

Jak terapie u mě probíhá?

Terapie v mém podání probíhá skrze dialog, povídáme si. Každý je originál, proto kladu důraz na individuální přístup. Stěžejní je objevit způsob, jak se sebou zacházet tak, aby byl člověk v životě spokojený a dobře se mu žilo.

V životě mohou nastat situace, na které sami nestačíme. Jako Váš terapeut jsem připravený ponořit se s Vámi, kam až budete potřebovat. Je vcelku jedno, zdali máte vztahové problémy, jste unavení, přepracovaní, nedaří se Vám v práci, máte úzkosti, depresi či jste tělesně onemocněli.

Efektivní psychoterapie

Efektivní psychoterapie je schopna najít řešení čehokoliv, s čím se potýkáte. Takovou psychoterapii Vám nabízím. Mohu Vás popostrčit k něčemu, čeho se možná bojíte. Mohu Vás přidržet u něčeho, od čeho chcete možná utéct. Mohu vám pomoci poznat Vaše slepá místa. Mohu s Vámi prostě jenom být. Způsobů, jak Vám mohu pomoci je mnoho. Jde mi o to, abychom společně nalezli ten, který Vám bude sedět a který Vám bude fungovat. Důležité je, že sám – bez Vás – Vám nejsem schopen pomoct.

Psychoterapie má smysl, pouze pokud je klient motivovaný. Rád pracuji v přátelské atmosféře. Klient je pro mě rovnocenný partner, kterého respektuji a jednám s ním s úctou. Účinek psychoterapie si ověřuji stejně jako to, zdali si Vy jako klient a já jako psycholog navzájem vyhovujeme a jsme schopni společně pracovat tak, abyste z toho měl(a) užitek.

Nemáte-li z terapie se mnou dlouhodobě užitek, nemá smysl, abyste ke mě dál chodil(a). V takovém případě jsem schopen Vám doporučit jiného odborníka, který by Vám měl lépe vyhovovat. Rád bych sice splatil hypotéku dříve, ale raději budu svou práci dělat pořádně.

Psychologické poradenství - psychologie Praha

Proč si mě zvolit?

Ačkoliv nevypadám jako playboy, nemám americký úsměv a píšu stroze a suše, myslím, že:

  • Jsem laskavý
  • Mám pochopení
  • Tah na branku
  • Smysl pro humor
  • Jsem celkem obyčejný chlap….
  • … a taky dobrý psycholog.
Psycholog a psychoterapeut Praha

Přesvědčte se sami, že psychoterapie pomáhá zlepšit kvalitu života.

Mám zájem o terapii